Praca dla pary jako au pair couple w Holandii

  Zainteresuj tematem więcej osób:


Happy AuPair 19-03-09 20:01

Biuro Happy AuPair poszukuje par (dziewczyna + chłopak) do pracy, jako au pair couple w Holandii oraz Anglii, na okres 12 miesięcy. Nasi kandydaci powinni: mieć od 18 do 30 lat, być w dobrym stanie zdrowia, być stanu wolnego, posiadać wykształcenie min. średnie, znać język angielski lub holenderski na poziomie komunikatywnym, lubić dzieci i posiadać doświadczenie w kontaktach z dziećmi, być dyspozycyjni przez okres od 12 do 24 miesięcy posiadać prawo jazdy ( z reguły chłopak) Au pair couple otrzymuje: samodzielny pokój z reguły w osobnej części domu lub samodzielne mieszkanie, przeważnie z dostępem do Internetu (wszystkie opłaty za mieszkanie ponosi rodzina goszcząca) wyżywienie lub dodatkowe pieniądze na wyżywienie, wysokość kieszonkowego zależy od wybranego kraju oraz ilości przepracowanych godzin. możliwość uczestniczenia w kursach językowych, 2 dni wolne w tygodniu, co najmniej 1 pełny wolny weekend w miesiącu, opiekę Biura Happy Au Pair oraz biura partnerskiego. samochód do dyspozycji. Osoby zainteresowane wyjazdem prosimy o kontakt na nasz adres e-mail: biuro@happyaupair.pl

Odpowiedz Cytuj
Mateusz i Ewelina 29-01-13 21:33

Witam chcemy wyjechac razem za granice znamy j.ang oraz troche niderlandzki jestesmy (z wyksztalcenia ) Nauczycielami WF Ewelina aktualnie pracuje w przedszkolu ja tez mam doswiadczenie z dziecmi .Interesuje nas AU pair jak i Praca Bylismy juz w UK oraz Holandii mój e-mail mateusz.seiler@wp.p lub tel 667-196-682 (po 15:40)

Odpowiedz Cytuj
Mateusz i Ewelina 2 29-01-13 21:35

Witam chcemy wyjechac razem za granice znamy j.ang oraz troche niderlandzki jestesmy (z wyksztalcenia ) Nauczycielami WF Ewelina aktualnie pracuje w przedszkolu ja tez mam doswiadczenie z dziecmi .Interesuje nas AU pair jak i Praca Bylismy juz w UK oraz Holandii mój e-mail mateusz.seiler@interia.pl (poprawny e-mail) lub tel 667-196-682 (po 15:40)

Odpowiedz Cytuj


Wróć do tematów

Adres tej witryny: https://bytomodrzanski.istrefa.com

istrefa gmina Bytom Odrzański | istrefa powiat nowosolski | istrefa lubuskie | istrefa Polska

Bytom Odrzański - miasto, gmina miejsko-wiejska, powiat nowosolski, województwo lubuskie - portal lokalny
Kod pocztowy: 65-115 67-115


Info

  • Strona nie wymaga rejestracji ani logowania.
  • Każda nowa wypowiedź jest anonsowana na stronie głównej.

Szukaj...


Zgłoś problem...

Zgłoś problem techniczny związany z działaniem portalu.

Zgłoś problem